Stefan Solisz - Fotografiagru
03
2017

Rekolekcje na Górze Św. Anny

W dniach 1-3 grudnia 2017 roku uczniowie i absolwenci Gimnazjum w Lyskach oraz po raz pierwszy uczniowie z Raszczyc i Górek Śląskich wzięli udział w tzw. ADSach czyli Adwentowych Dniach Skupienia na Górze Św. Anny. Jest to wieloletnia tradycja lyseckiej szkoły żeby Adwent rozpocząć właśnie w tym miejscu. Franciszkanie, ojciec Teofil i ojciec Kamil, dbają o to by pokazać młodzieży że można pogodzić zabawę z modlitwą. Ponadto krzepią serca młodych dobrym duszpasterskim słowem i dysponują dla każdego czasem by wysłuchać ich spowiedzi. Ta młodzież jest już gotowa na oczekiwanie narodzin Dzieciątka Jezus.

(dalej…)

sie
20
2017

Karkonosze

Jak się relaksuje fotograf? Męczy się fizycznie zdobywając Śnieżkę. Widoki zapierające dech w piersiach, przepiękna przyroda, idealna pogoda. I co robi fotograf? Oczywiście fotografuje :)

(dalej…)

maj
02
2017

Runmageddon 2017

Niedziela 30 kwietnia godz. 8:30. Pomimo pogody pod psem ekipa wyrusza w kierunku Krakowa, a dokładnie do Myślenic, żeby odbębnić naprawdę brudną robotę – zaliczyć Runmageddon. Po drodze oczywiście komentarze, że to bez sensu, jaki człowiek jest głupi bo lepiej byłoby posiedzieć nad stawem niż taplać się w błocie – komentuje Dawid. Ale Łukasz, kierownik wycieczki i motywator, uspokaja wszystkich, że dadzą radę bo dziś pobiegną 6km, a on następnego dnia ponownie zaliczy ten tor przeszkód, ale na odcinku 21km. A zatem musi się udać! Brawa dla całej ekipy. Dzięki Patrycji, Dominice, Arturowi, Dawidowi i Łukaszom zdjęcia są mega! Z resztą zobaczcie sami :)

Ps. Kierowniku, żal mi tylko tych twoich Salomonów za 600zł :P

(dalej…)

cze
02
2016

Kamil w dniu swojej Pierwszej Komunii Świętej

Tak samo jak Robert z poprzedniego wpisu, tak i Kamil doczekał się swojego wielkiego dnia w postaci Pierwszej Komunii Świętej. Choć jest to duże przeżycie dla dziecka, wydaje mi się że zazwyczaj większe dla jego rodziców. Bo gdy spojrzycie na zdjęcia Kamila przekonacie się, że był on w tym dniu bardzo wyluzowany :)

(dalej…)

cze
02
2016

Pierwsza Komunia Święta Roberta

Minął już czas Pierwszych Komunii, więc jest chwilka żeby wrzucić parę fotek z Komunii Roberta, którego parę zdjęć było już na moim fanpage’u, ale teraz dorzucę ich trochę więcej. Robert nie tylko uwielbia superbohaterów, co widać na zdjęciach, ale ma także bardzo wyluzowanych rodziców, czego także nie sposób nie zauważyć :)

(dalej…)

maj
04
2016

Monika, Tomek & Budapest

Przedstawiam uroczą parę Monikę i Tomka, którzy mieli niesamowicie odlotową imprezę weselną a potem magiczny plener w Budapeszcie według powiedzenia „Mówisz i masz” :)   Dla fotografa ślubnego nie ma rzeczy niemożliwych.  Pakujesz się i jedziesz na Węgry, gdy Młoda Para ma takie życzenie. Miło jest spełniać marzenia :)

(dalej…)

Starsze wpisy »
Design: YBoris
Modyfikacja: simpel.pl